Nowe kolekcje HATRIA

news_nowe_kolekcje_hatria.jpg

HATRIA

Firmą ta specjalizuje się w produkcji ceramiki sanitarnej. W ofercie można znaleźć m.in.: umywalki o tradycyjnych, jak również oryginalnych, nietypowych kształtach, brodziki do kabin prysznicowych, a także miski wc i bidety podłogowe i wiszące, montowane na stelażu podtynkowym. Hatria oferuje również meble łazienkowe, półki, akcesoria i uchwyty na ręczniki.

Innowacyjne technologie stosowane przez Hatria w nowym zakładzie produkcyjnym w Teramo we Włoszech wpływają ma szybki rozwój gamy produktów łazienkowych, które firma nieustannie poprawia z twórczym wkładem wielkich nazwisk w dziedzinie projektowania. Estetyka, zaawansowane technologie, funkcjonalny design, niezawodność i tradycja to filary strategii działania Hatria.

Zobacz więcej

 

Hatria ABITO

W ostatnim okresie swoją premiera miała seria Abito i Le Fiabe. We współpracy z Danielem Debiasi i Federico Sandri, Hatria prezentuje nową koncepcję, gdzie kolor, wzór zdobienia produktu może ulegać zmianie podczas jego eksploatacji. Firma zaprezentowała możliwość zmiany obudowy miski wc i bidetu w 8 różnych wariantach.

 

Uzupełnieniem oferty w serii Abito są 2 rodzaje umywalek, z których jedna dostępna jest w takich samych 4 kolorach jak oferowane obudowy na miski wc i bidet.

 

 

 

Hatria LE FIABE

Kolekcja Le Fiabe powstała we współpracy z Nilo Gioacchini, to powrót do prostych wzorów, gdzie dominuje okrągła forma, kształty produktów cechują lekkie, harmonijne linie. W serii tej dostępne są wiszące i podłogowe miski wc i bidety oraz umywalka montowana do ściany.

 


Wróć