Nowości CERSAIE 2017

d_segni.jpg

Targi CERSAIE 2017

W tym roku, w Bolonii, na Targach Cersaie firma Marazzi wystawiła się z licznymi kolekcjami, będącymi rozszerzeniem linii, dobrze znanych z poprzednich lat. Poszerzono ofertę, cieszących się dużą popularnością serii imitujących materiały naturalne, dwudziesto milimetrowych płyt tarasowych oraz okładzin ściennych. Kolekcje te niewątpliwie wzbogacają ofertę firmy Marazzi, wprowadzając do znanego już wzornictwa powiew świeżości.

Nowości, a wraz z nimi liczne niespodzianki dla architektów, projektantów, czy osób po prostu ceniących piękno i funkcjonalność w swoim otoczeniu czekają w liniach produktów:

 

WOOD LOOK (gres drewnopodobny, rozszerzenie serii Treverk)

Treverkdear: płytki inspirowane drewnem, na którym swój ślad odcisnął czas , w dużych formatach 25x150 oraz 20x120.

 

Treverklife: gres o strukturze dębu, w trzech ciepłych kolorach Honey, Cherry, Walnut, dla fanów domowego ciepła, w rozmiarach 25x150 i 20x120, wzbogacone o dekoracje w postaci mozaiki oraz hexagonu.

 

Treverkview: dębowe płyty 20x120, aż w dziewięciu różnych odcieniach. Każdy oferowany w strukturze gładkiej, idealny do wnętrz oraz szorstkiej, zapewniającej antypoślizgowość pożądaną na balkonie, czy tarasie.

 

Treverkpaint: coś dla wielbicieli malowanego drewna, nadgryzionego zębem czasu. Dostępne w formacie 15x90, w czterech kolorach, będących idealnym dopełnieniem rustykalnego wnętrza.

 

Treverksoul: gresowe płytki dostępne w formie jodełki, idealnie wpisujące się w eleganckie wnętrza.

 

Visual: kolekcja w formacie 12,5x50, w ciepłych, naturalnych kolorach. Bardzo uniwersalna, wzbogacona dekorami, oraz antypoślizgowymi płytkami, dodanymi z myślą o tarasach, bądź strefach mokrych.

 

STONE LOOK (płytki kamienne, rozszerzenie linii Mystone)

Mystone Ceppo di Gré: kolekcja gresów inspirowanych kamieniem znad jeziora Ideo i ogólną charakterystyką architektury Lombardii.

 

Mystone Lavagna: gres o charakterze łupka, w jego najciemniejszej barwie. Opracowany w dwóch strukturach, gładkiej i szorstkiej by stworzyć nieprzerwaną ciągłość wzoru, między wnętrzem, a tarasem.

 

Mystone Quarzite: reprodukcja jednego z najrzadszych kamieni stosowanych w dekoracji wnętrz - białego kwarcytu. Neutralna kolorystyka, różnorodność formatów i powierzchni czynią tę kolekcją niezwykle uniwersalną w stosowaniu.

MARBLE LOOK (płytki imitujące marmur)

 

Pinch: gres oddający piękno weneckiego "terrazzo", lub "seminato" - klasyczne wzornictwo w zupełnie nowym wydaniu.

 

Preview: prostota i elegancja w subtelnym połączeniu, inspirowanym wieloma przeróżnymi kamieniami. Wszystko produkowane w powierzchni polerowanej, aby nadać wnętrzu blichtru i ekstrawagancji.

 

 

CONCRETE LOOK (płytki o wyglądzie betonu)

 

Material: współczesny, betonowy wygląd, w połączeniu z wielkimi formatami tych płytek nadają tej kolekcji metropolitalnego charakteru.

 

Mineral: płytki gresowe o opalizującym, metalicznym wyglądzie. 8 kolorów, z czego każdy odwzorowuje inny rodzaj metalu, produkowane w trzech różnych powierzchniach. Prawdziwa gratka dla fanów nowoczesnych wnętrz.

 

D_Segni: kolekcja wzorowana na tradycyjnych, ręcznie wyrabianych płytkach włoskich. Mnogość wzorów, w formacie 20x20 daje możliwość stworzenia indywidualnej koncepcji wnętrza, nawiązującej do początków przemysłu płytkarskiego.

 

Cotto Toscana: płytki gresowe, w swojej stylistyce odwołujące się do terrakoty. W ofercie sześć ziemistych kolorów, idealnie oddających urok przepięknych toskańskich willi.

 

 

 

 

 

 


Wróć