Nowości MARAZZI CERSAIE 2018

d_segni_scaglie_1.jpg

CERSAIE 2018

W tym roku, w Bolonii, na Targach Cersaie firma Marazzi wystawiła się z licznymi kolekcjami, będącymi rozszerzeniem linii, dobrze znanych z poprzednich lat. Dodatkowo uzupełniono cieszące się dużą popularnością serie płytek "patchworkowych" w formacie 20x20, a także dodano kilka nowych kolekcji. Niewątpliwie wzbogacają ofertę firmy Marazzi, wprowadzając do znanego już wzornictwa powiew świeżości.

 

TREVERKFEEL (gres drewnopodobny, rozszerzenie kolekcji Wood Look)

Nowy duży format 22,5x180 inspirowany amerykańskim orzechem, charakteryzujący się dużymi słojami oraz głębokimi żyłkami. Treverkfeel to 4 cztery naturalne odcienie - Ivory, Beige, Cherry i Brown. Oprócz dużego formatu 22,5x180 mamy tu również tradycyjny format 20x120 oraz płytkę pogrubioną "tarasową" 40x120. Ta seria doskonale współgra z materiałami takimi jak marmur, kamień czy beton.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

MYSTONE BASALTO (gres, rozszerzenie kolekcji MYSTONE)

Mystone Basalto to nowa kolekcja Marazzi inspirowana bazaltem, kamieniem wulkanicznym o bardzo zwartej strukturze. Produkowana w pięciu rektyfikowanych formatach, od nowego 90x180 do tradycyjnego 30x60, w czterech kolorach - Pomice, Sabbia, Piombo i Lava. Dodatkowo seria zawiera wiele elementów dodatkowych, takich jak mozaika, dekory oraz listwy. Dodatkowo dochodzi wersja pogrubiona 20 mm zwiększająca zakres zastosowań płytki.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

ART (gres, rozszerzenie kolekcji CONCRETE i MARBLE LOOK)

Seria ART to odniesienie się do tradycji podłóg weneckich jednocześnie będać na bieżąco z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz. Róznej wielkości kawałki czy też fragmenty marmuru tworzą nieznaczne różnice w kolorze na betonowym podkładzie z bardzo naturalnym efektem. Seria ART wytwarzana jest w 5 innowacyjnych odcieniach, które wykraczają poza zwykły szary, z odcieniami bieli, zieleni lub "błota". Duże formaty 120x120, powierzchnia naturalna i w połysku sprawiają, że jest to idealny produkt do współczesnych projektów mieszkaniowych i komercyjnych.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

ALCHIMIA (white body, rozszerzenie kolekcji ściennych)

Charakterystyczną cechą nowej ściennej serii ALCHIMIA jest duży format 60x180. Inspirowana materiałami o szczególnie drobnym ziarnie oraz piaszczystymi wtrąceniami seria ta dostepna jest w czterech naturalnych kolorach - Fango, Grey, White oraz Greige. Kolekcja zawiera również charakterystyczne dekory "3D" równiez w formacie 60x180.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

ECLETTICA (white body, rozszerzenie kolekcji ściennych)

Kolor wraca jako kluczowy element wnętrza wraz z nową serią ECLETTICA. To duże płytki ścienne w formacie 40x120 o bardzo żywym kolorze i energii chromatycznej. Kolekcja ta to osiem jednolitych kolorów inspirowanych orginalnymi, nowatorskimi trendsmi świata mody. Dodatkowego smaczku dodają przestrzenne dekory - Diamonds3D oraz Wave3D.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

POZOSTAŁE SERIE CERSAIE 2018:

- D_Segni Colore   ZOBACZ WIĘCEJ

- D_Segni Scaglie   ZOBACZ WIĘCEJ

- Sistem_U         ZOBACZ WIĘCEJ

- Sistem_S          ZOBACZ WIĘCEJ

 

 


 

Wróć