Wyposażenie łazienki

BESCO

Trzy podstawowe zasady obowiązujące w Besco to: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena. Ich siłą są zdobyte przez lata wiedza i doświadczenie, umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów, a także nowoczesne technologie produkcji i materiały najwyższej europejskiej jakości pozwalające tworzyć wyjątkowe produkty, które te potrzeby w pełni zaspokoją. Wyznaczają nowe trendy we wzornictwie oraz aranżacji łazienek. Marka Besco na rynku to synonim bezpieczeństwa, pełnego komfortu i satysfakcji z długotrwałego użytkowania.

ZOBACZ WIĘCEJ

DANIEL

Firma Daniel produkuje tradycyjne baterie łazienkowe od 1985 roku . Ten producent od samego początku skierowany był na rynek elitarny, a obecnie jest w stanie zaspokoić poprzez swoje innowacyjne pomysły, nawet najbardziej wymagające i wysmakowane gusta. Użycie najlepszych materiałów, nowoczesnych technologii produkcji i niezwykle rygorystycznych technik testowania, gwarantują najwyższy standard produktu. Przede wszystkim jednak, marka Daniel oznacza pasję projektowania, kreatywność wykonania oraz najwyższą jakość, zawartą w sentencji "Made in Italy".

ZOBACZ WIĘCEJ

EXCELLENT

Excellent jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która skoncentrowała swoją działalność na branżach związanych z budownictwem w kraju, jak również zagranicą. 20-letnia obecność na rynku, zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm w tym sektorze. Firma oprócz produkcji elementów wykończeniowych wnętrz sanitarnych i kuchennych oferuje również ciekawe wzory wanien akrylowych, które znajdują dużą rzeszę nabywców. Propozycją firmy Excellent są wanny wolnostojące, narożne, owalne, okrągłe i prostokątne.

Zobacz więcej

FREDDI DESIGN by IVAB

Firma została założona w 1970 przez Fulvio Freddi pod hasłem innowacyjności projektowania, badań i produktów. IVAB od dawna koncentruje się na udanym połączeniu atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Twórcza świadomości spełnia intymne potrzeby estetycznej przyjemności, aby zaspokoić pragnienia naszych najgłębszych i nieświadomych wyobrażeń. Nowoczesne produkty są wynikiem żmudnej pracy ręcznej i intelektualnej, co prowadzi do centrum projektowania i pozwala nam cieszyć się proporcją i estetyką, wielkością i kolorami.

ZOBACZ WIĘCEJ

FRISONE

Od 1978 przejrzystość jest zasada, na której opiera się filozofia firmy. To jest to, co kształtuje produkcje kranów, które są w 100% zaprojektowane i wykonane we Włoszech w fabryce w Borgomanero. Głęboko odczuwalne poświęcenie i dobra dawka kreatywności, które pozwalają zaoferować klientom szeroki zakres produktów w łazience i kuchni. Są to nowoczesne, atrakcyjne, zaprojektowany do potrzeb każdego środowiska i wykończone z dbałością o szczegóły, zarówno w formie jak i funkcji.

ZOBACZ WIĘCEJ

FROMAC

Fromac rozpoczęło swoją działalność ponad czterdzieści lat temu z inspiracji braci Agostino i Celestino Frola. Szeroka gama produktów z obszaru kuchni, łazienek oraz obszarów prysznicowych spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. Jakość i niezawodność oferowanych przez Fromac produktów, oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych stawią firmę w światowej czołówce.

ZOBACZ WIĘCEJ

GEDY

Firma Gedy w 2013 roku świętowała 60 lecie istnienia, firma przebyła długą drogę od swojej pierwszej kolekcji wykonanej z plastiku do produktów ze szkła, mosiądzu, stali i różnego rodzaju materiałów, oczywiście znajdą Państwo w naszej ofercie klasyczne produkty takie jak uchwyt na szczotkę WC zaprojektowaną przez Makio Hasuike która od 1977 roku jest elementem stałej ekspozycji w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

ZOBACZ WIĘCEJ

GIULINI G.

Doświadczenie ponad czterdziestu lat (założona w 1966) w produkcji kranów i obecności na rynku w tym sektorze doprowadziła firmę Giulini G. DO międzynarodowej skali przemysłowej. Jest to wynikiem głębokiej znajomości zagadnień technicznych i ciągłej koncentracji na wymaganiach klientów, tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej uważnych i wymagających klientów. Marka niektórych produktów jest wynikiem badań przeprowadzonych przez firmę do zaoferowania swoim klientom produktów awangardowych kształtów, zgodnie z nowymi trendami, a wszystko podzielone na 4 kategorie: łazienka, kuchnia, wellness i kryształu Swarovski Elements.

ZOBACZ WIĘCEJ

HATRIA

Hatria jest firmą, która specjalizuje się w produkcji ceramiki sanitarnej dla współczesnej łazienki. Umywalki wszystkich typów i kształtów, materiałów podłogowych, WC i bidetów ściennych i brodzików: to tylko niektóre z artykułów, które można znaleźć w katalogu.. Innowacyjne technologie stosowane przez Hatria mają fundamentalne znaczenie dla rozwoju gamy produktów łazienkowych, które nieustannie się poprawia, z twórczym wkładem wielkich nazwisk w dziedzinie projektowania. Estetyka, zaawansowane technologie, funkcjonalny design, niezawodność i tradycja: są to filary strategii działania Hatria.

ZOBACZ WIĘCEJ

KALDEWEI

Od roku 1918, firma KALDEWEI zajmuje się z pełnym zaangażowaniem łączeniem dwóch materiałów - stali oraz emalii. Przez dziesięciolecia rozwijała i udoskonalała specjalną recepturę i technologię produkcji swojej stali emaliowanej. KALDEWEI jako jedyny producent wyrobów sanitarnych samodzielnie produkuje swoją emalię. W najnowocześniejszych tego typu piecach ze składników według własnej receptury i wysokiej jakości stali wytapia się materiał o grubości 3,5 mm. W ofercie firmy można znaleźć szeroki wybór kształtów, kolorów i rozwiązań technicznych produkowanych wanien.

Zobacz więcej

KERMI

Kabiny Kermi są produktami najwyższej jakości wyprodukowanymi z bezpiecznego szkła hartowanego oraz wysokogatunkowych eloksalowanych profili aluminiowych. Produkty Kermi to wyszukane i wielokrotnie nagradzane wzornictwo, charakteryzujące się precyzyjną i długotrwałą funkcjonalnością. Oferowane przez Kermi produkty cieszą się coraz większą popularnością. Kermi dzięki nowoczesnym metodom produkcji, najwyższym standardom jakościowym, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, różnorodnej bogatej i oryginalnej ofercie wyrobił sobie markę w wielu krajach. Kermi oferuje kabiny natryskowe z innowacyjnymi rozwiązaniami zawiasów, kabiny typu walk-in oraz szeroki zakres grzejników o klasycznych lub dizajnerskich kształtach w bogatej kolorystyce.

ZOBACZ WIĘCEJ

M&Z

Jakość i design są charakterystyczne dla każdego wyrobu w kolekcji M & Z. Produkcja spółki jest związana z dokładną dbałością o szczegóły oraz najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Szczególny nacisk kładzie się na połączenie elegancji i wyrafinowania, piękno projektu: made in Italy i maksymalnej użyteczności.

ZOBACZ WIĘCEJ

SUNERZHA

Grzejniki dekoracyjne SUNERZHA od 1996 roku produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej marki AISI 304, używanej również w przemyśle spożywczym. Jest to materiał przyjazny dla otoczenia i w 100% odnawialny. Parametry techniczne takiej stali pozwalają na jej wykorzystanie niezależnie od jakości wody i jej składu chemicznego w systemach ogrzewania oraz systemach gorącej wody użytkowej, gdzie możliwość wystąpienia korozji jest zdecydowanie wyższa. Wydajność cieplna grzejników z polerowanej stali nierdzewnej jest lepsza od tej w porównywalnych grzejnikach chromowanych. Producent ten, bez obaw daje aż 20 lat gwarancji na swoje wyroby.

ZOBACZ WIĘCEJ

REITANO

Firma Reitano Rubinetteria została założona w 1965 roku. Przez lata nieustannie ewoluowała w projektowaniu wysokiej jakości baterii łazienkowych i kuchennych. Doświadczenie oraz dbałość o szczegóły to najważniejsze atuty tej marki, której nazwa stała się synonimem włoskiego stylu, elastyczności i niezawodności. Wszystkie baterie są produkowane z materiałów najwyższej jakości i podlegają rygorystycznym procedurom kontroli jakości. Wszystko to, aby zagwarantować pewność i niezawodność wszystkich produktów.

ZOBACZ WIĘCEJ

TECE

TECE jest znane na europejskim rynku instalacji sanitarnych i grzewczych z markowych produktów wysokiej jakości. W ofercie firmy dostępne są stelaże podtynkowe (TECEprofil), przyciski spłukujące (TECEbase, TECEloop, TECEsquare, TECEambia), odwodnienia punktowe, liniowe oraz kątowe natrysków (TECEdrainline).

Zobacz więcej

VASCO

Vasco od 40 zdobywa doświadczenie w projektowaniu i produkcji grzejników dekoracyjnych opierając się na nowoczesnej technologii, innowacyjności i precyzji wykonania. Od chwili wejścia firmy na rynek konkurencja wzmogła się, a lecz mimo upływu czasu Vasco nadal utrzymuje silną pozycję, nie porzucając swojej filozofii. W ofercie Vasco dostępne są grzejniki różnych o dużym zakresie wymiarów, z możliwością montażu w pionie i poziomie, zasilanych centralnym ogrzewaniem lub elektrycznym.

Zobacz więcej

ZUCCHETTI

Podstawowymi wartościami, którymi kieruje się firma Zucchetti to: jakość, innowacja i wzornictwo, które są zasługą grupy osób łączących w sobie różne umiejętności. Już w roku 1970 potrzeba współpracy ze znanymi projektantami była mocno odczuwalna i niezbędna, aby wyprzedzić konkurencję pod względem wzornictwa jak i technologii produkcji. Zucchetti to 80 lat włoskiej tradycji i ugruntowana pozycja lidera w dziedzinie armatury. Firma jest synonimem klasycznego piękna i elegancji, które jest obecne na polskim rynku od ponad 10 lat. Oferta Zucchetti to różnorodność kolorów i wzorów baterii umywalkowych, natrysków, czy deszczownic.

Zobacz więcej