DYWANY

Firma DOMHIT oferuje dywany i dodatki firmy CARPETS&MORE. Ofertę stanowią zarówno nowoczesne dywany tkane maszynowo marki De Poortere jak i perskie, ręcznie tkane unikaty Maraa Carpets, występujące w pojedynczych egzemplarzach. Uzupełnieniem są narzuty, poduszki i kubiki. 

Wszystkie produkty są w niezykle modnym stylu “modern vintage”. Produkty te są wysokiej jakości, w 100% naturalne, pięknie, nietuzinkowe, idealnie wpisujące się w aktualne i nadchodzące trendy w wystroju wnętrz. 

LAMPY

We współczesnych domach lampa nie stanowi już jednego z najistotniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza. Zwraca się obecnie większą uwagę na to, co i w jaki sposób oświetla. Nie oznacza to jednak, że kwestia estetyki lampy nie jest istotna, jest i to bardzo. Jednak obecnie w równym stopniu uwaga architektów skierowana jest na to w jaki sposób światło sączy się dyskretnie ze szczelin w ścianach i podwieszanych sufitach, oświetlenie dzieli się na strefy w zależności od rodzaju pomieszczenia. Nasza oferta pozwala dobrać lampy zarówno pod względem stylistycznym jak i użytkowym. Proponujemy klientom oświetlenie firmy: Flos, Delta Light, Catellani&Smith, Contardi, Lucente, Spectra, iGuzzini.

TAPETY

Tapety wracają do łask projektantów, tym bardziej, że na naszym rynku obecnych są dzisiaj setki producentów i tysiące wzorów. Nasi klienci mają dostęp do bardzo bogatej oferty kilkunastu producentów tapet na świecie dzięki czemu tapeta może stanowić w ich wnętrzu subtelne tło dla całej aranżacji, lub mocny, wzorzysty akcent.

Modne są obecnie wszelkiego rodzaju motywy roślinne, kwiatowe, geometryczne, a nawet iluzja optyczna na tapetach matowych jak i błyszczących. Oferujemy naszym klientom tapety firmy: Candice Olson (znanej projektantki m.in. z programów telewizyjnych DOMO), Stacy Garcia, Papier&Ink , Solitaire i wiele innych.

MEBLE

W swojej ofercie firma DOMHIT posiada również meble polskiej firmy MARBET STYLE, włoskiej PEDRALI oraz szwajcarskiej VITRA.  Firmy te mają istnieją od dziesiątek lat i są powszechnie znane na międzynarodowym rynku. Cenione są za jakość oraz niepowtarzalne wzornictwo. Marki te proponują meble do każdego rodzaju wnętrza – o klasycznym, jak również bezwzględnie nowoczesnym charakterze.  Wyróżniają się na rynku nietuzinkowymi pomysłami, funkcjonalnością, wzornictwem, kolorystyką i uniwersalnym charakterem.  

SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO

W naszym salonie oferujemy duży asortyment AGD na potrzeby wyposażenia kuchni, a także sprzętu codziennego użytku renomowanych producentów, takich jak: Miele, Siemens, Bora, Bosch, Liebherr, Falmec, Blanco, Schock, SMEG, Elica.