Candice Olson

Candice Olson należy do najbardziej cenionych projektantów wnętrz w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Jest znaną osobowością telewizyjną i autorytetem w swojej dziedzinie. Candice projektuje m.in. tkaniny, tapety, meble oraz elementy wyposażenia sypialni i kuchni. Widzowie DOMO+ znają Kanadyjkę z programu „Boskie wnętrza”. Przedmioty sygnowane przez Oslon są zarazem wyrafinowane i przystępne, klasyczne w swojej ponadczasowości, a także nowoczesne, pełne młodzieńczej energii i eleganckie.

Firma DOMHIT oferuje tapety marki Candice Olson.

ZOBACZ WIĘCEJ

Carpets&More

W ofercie firmy znaleźć można zarówno nowoczesne, powtarzalne dywany tkane maszynowo marki De Poortere jak i perskie, ręcznie tkane unikaty Maraa Carpetswystępujące w pojedynczych egzemplarzach. Carpet&More to piękne i nietuzinkowe oferowane dywany i dodatki vintage (narzuty, poszewki na poduszki, kubiki). 

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Catellani&Smith

Firmę Catellani & Smith założył Enzo Catellani w 1989 roku w miejscowości Villa Di Serio, położonej niedaleko Bergamo. Prace Catellaniego cechują proste kształty, materiały wybiera z tych, łatwo sobie dostępnych. W Catellani&Smith wiele opraw powstaje w odpowiedzi na indywidualne zamówienia zarówno różnych organizacji i muzeów jak i osób prywatnych. Firma szybko reaguje na nowoczesne rozwiązania i adoptuje innowacje technologiczne. Enzo Catellani znany jest jako pionier technologii LED.

W Catellani&Smith produkcja, w przeważającej części, odbywa się w oparciu o pracę ręczną. Oferta powinna zadowolić wszystkich: zarówno tych, którzy poszukujących opraw wyjątkowych, jak i bardzo klasycznych. Wśród oferowanych lamp można znaleźć dzieła monumentalne, błyszczące płatkami złota, ale też skromne lampy z włókna węglowego, oprawy o charakterze rzeźbiarskim lub industrialnym.

ZOBACZ WIĘCEJ

MARBET STYLE

Firma Marbet działa na rynku od 34 lat z całkowicie polskim kapitałem. Od czasu kiedy została wyprodukowana pierwsza kolekcja mebli, Marbet nieustannie rozwija się, poszerzając swoją ofertę o nowe autorskie projekty. 

Marka Marbet Style oferuje eleganckie, autorskie kolekcje mebli. Firma poszukiwanie ciekawych rozwiązań, nowych dróg projektowania, wdrażania autorskich technologii i otwarcia się na nowe aspekty działalności.

ZOBACZ WIĘCEJ

PEDRALI

To włoska firma założona w 1963. Bogata kolekcja produktów, funkcjonalnych o nowoczesnym wzornictwie, zaspokoi zróżnicowane potrzeby klientów w kontekście pomieszczeń o różnym klimacie i wystroju. PEDRALI  produkuje każdy produkt ze swojej kolekcji we Włoszech, korzystając z doświadczenia własnych zasobów produkcyjnych i projektowych. 

ZOBACZ WIĘCEJ

VITRA

Vitra to szwajcarska firma, której misją jest poprawa jakości domów, biur i przestrzeni publicznej poprzez wykorzystanie siły wzornictwa. Od 1953 roku Vitra produkuje najwyższej jakości meble oraz akcesoria, w tym klasyczne modele autorstwa takich projektantów, jak Charles & Ray Eamesowie oraz Verner Panton, a także produkty współczesnego wzornictwa. W Vitra Campus w Weil am Rhein, niedaleko Bazylei, znajduje się Vitra Design Museum, VitraHaus oraz inne budynki zaprojektowane przez światowej sławy architektów.

ZOBACZ WIĘCEJ